High Tone w Uchu już dziś


2010.11.12

opublikował:

High Tone w Uchu już dziś

Kiedy: 12 listopada (piątek) 2010r., godz. 20:00

Gdzie: Klub Ucho (Gdynia, ul. Św. Piotra 2)

Bilety w cenie 30 / 40 zł; dostępne w Klubie Ucho, Cafe Cyganeria (Gdynia, ul. 3-go Maja 27), ) oraz w sieci Ticket OnLine (wybrane Empiki)

Support: Paprika Korps

***              

High Tone są niekwestionowanymi mistrzami granego na żywo electro-dubu.

Grupa powstała w 1997 roku w Lyonie, by niedługo potem stać się najważniejszym

przedstawicielem prężnej sceny dub we Francji. Od lat wyznaczają jej kierunek rozwoju. Łącząc transowe rytmy i mocny bas z eksperymentalnymi wycieczkami w  egzotyczne harmonijnej brzmienia tworzą nowoczesną miksturę – dziś  najwłaściwszą dla tego wielokulturowego kraju.

Wyznaczając kanon rodzimej muzyki dub, inspirują równocześnie artystów za granicą. Wieść o nowym, mocnym stylu zdążyła obiec cały świat i przyniosła zespołowi zaproszenia na liczne występy w najdalszych jego zakątkach. Ich koncerty to spektakle perfekcyjnego dźwięku i instalacji wizualnych. Długo nie zapomnicie ich miażdżącego basu na żywo. Panie i panowie, zapraszamy na High Tone!

Paprika Korps

Formacja z Opola swoją muzykę określająca mianem heavy-reggae.Pierwszy tak często koncertujący zagranicą polski zespół z kręgu muzyki reggae. Wystąpili już w ponad 25`ciu europejskich krajach i w większości z nich zapraszani są regularnie na trasy koncertowe.

Polecane

Share This