Hinol nie chce wykorzystywać sławnych gości do promocji swojego albumu


2021.06.29

opublikował:

Hinol nie chce wykorzystywać sławnych gości do promocji swojego albumu

fot. mat. pras.

– Po ogromnym sukcesie albumu MEJ DEUSZY DZIECKO (2018), który osiągnął status podwójnej platynowej płyty, przyszedł czas na drugi solowy album Hinola z Polskiej Wersji. „Od końca do początku” to album posiadający charakterystyczne cechy stylu Hinola, ale znajdziecie na nim wiele nowych rozwiązań. Nowy album jest kolejnym krokiem w artystycznym rozwoju rapera, o czym będziecie mogli się już niebawem przekonać – czytamy na oficjalnej stronie preorderu krążka Hinola.

Album, który już w prerorderze osiągnął status złotej płyty, ukaże się 2 lipca. I właśnie po tej dacie pojawią się single, które Hinola nagrał ze znakomitymi gośćmi.

– Moi drodzy, część z Was pewnie zauważyła, że na nadchodzącym albumie będzie kilku gości, m.im Jano, Sokół, Gural czy Ero. Jednak świadomie podjąłem decyzję, że promuje swoją muzykę w okresie preorderu sam, bez innych artystów. Mimo, że jaram się wszystkimi gościnkami i numerami, które wspólnie zrobiliśmy, to będą one dostępne po premierze, czyli po 2 lipca – napisał na Instagramie raper.

Polecane

Share This