Hinol: „Nie potrzeba mi nic więcej”


2021.06.08

opublikował:

Hinol: „Nie potrzeba mi nic więcej”

fot. mat. pras.

Na kanale Polskiej Wersji pojawiło się wideo do premierowego numeru Hinola. „Nie potrzeba mi nic więcej” to czwarty singiel zapowiadający nowy krążek rapera. Wydawnictwo zatytułowane „Od końca do początku” pojawi się na rynku 25 czerwca. Za produkcję premierowego kawałka odpowiada Jordaninio, wokalnie Hinola wsparła wsparła Paulina Grządkowska, a gitarę basową dograł Hubert Woźniakowski. Utwór zmiksował GRRRACZ.

Sprawdź także: „Świeży materiał” Waco doczeka się wyjątkowej reedycji

Po tak dobrym przyjęciu poprzedniej płyty („Mej duszy dziecko” pokryło się podwójną platyną) wydawało się, że w myśl przysłowia, by kuć żelazo, póki gorące raper dostarczy na rynek nowy krążek w miarę szybko, tymczasem słuchacze czekają już trzy lata. Odpowiadając na pytania fanów raper przyznał, że na tę sytuację złożyło się kilka czynników.

Musiałem poukładać pewne życiowe sprawy. I choć wtedy inspiracje mogłem znaleźć każdego dnia, to nie miałem wolnej chwili i czystej głowy tak, jak teraz – poinformował artysta.

Dobrą wiadomością jest to, że na dziś wszystko wskazuje na to, że przerwa między drugim i trzecim krążkiem nie będzie trwałą tak długo.

Już coś mi chodzi po głowie. Teraz będę sporo pisał. Ostatnie trzy lata zamulania sprawiły, że mam duuużo do powiedzenia i dużo do nagrania – zapowiedział artysta.

Polecane

Share This