Hinol ze znakomitym wynikiem na YouTube. „Kolejna granica przekroczona”


2021.10.25

opublikował:

Hinol ze znakomitym wynikiem na YouTube. „Kolejna granica przekroczona”

foto: mat. pras.

Najnowszy album Hinol zatytułowany „Od końca do początku” radzi sobie znakomicie. Już w okresie preorderu wydawnictwo zyskało status złotej płyty, by krótko po premierze osiągnąć platynę. Teraz okazuje się, że płyta znakomicie radzi sobie także w serwisie YouTube.

– Kolejna granica przekroczona 🔥 Album Hinola „Od końca do początku” odtworzyliście w serwisie YouTube już 50 milionów razy 💪 – czytamy na profilu FB wytwórni D.A. Records.

Przypomnijmy, że Hinol, postanowił, że do czasu premiery, promuje swój album, tylko solowymi numerami, mimo, że na krążlu pojawili się tak znakomici goście jak Sokół, Gural, Ero czy Jano.

– Moi drodzy, część z Was pewnie zauważyła, że na nadchodzącym albumie będzie kilku gości, m.im Jano, Sokół, Gural czy Ero. Jednak świadomie podjąłem decyzję, że promuje swoją muzykę w okresie preorderu sam, bez innych artystów. Mimo, że jaram się wszystkimi gościnkami i numerami, które wspólnie zrobiliśmy, to będą one dostępne po premierze, czyli po 2 lipca – pisał przed premierą na Instagramie raper.

Tagi


Polecane

Share This