Hip-Hop Festiwal Prusice już w piątek


2013.06.18

opublikował:

Hip-Hop Festiwal Prusice już w piątek

21 czerwca pod Wrocławiem odbędzie się pierwsza edycja hip-hopowego festiwalu „Hip-Hop Festiwal Prusice”. Na scenie festiwalu wystąpią m.in. Onar, Pih czy Sobota. W sieci pojawiła się właśnie wideo zapowiedź imprezy.

Hip-Hop Festiwal Prusice odbędzie się 21 czerwca na w Prusicach pod Wrocławiem. Organizatorem jest Piotr Bartosik oraz gmina Prusice, będąca jednocześnie gospodarzem imprezy. Znana jest już lista wykonawców oraz harmonogram występów. Całość poprowadzi Michał Skoreński, znany jako Majki Majk.

Niedawno informowaliśmy o specjalnych połączeniach komunikacyjnych uruchomionych na czas festiwalu. – Organizatorzy festiwalu uruchomili kilka połączeń autobusów na lini Wrocław- Prusice, Prusice-Wrocław – mówi Piotr Bartosik. – Wszystkie opcje noclegowe oraz logistyczne będzie można załatwić w dniu festiwalu w punkcie informacji lub od wolontariuszy festiwalu. Organizatorzy preferują dla gości dojazd na Wrocław Nadodrze i stamtąd dostać się bezpośrednio busem festiwalowym do Prusic bądź pociągiem z Wrocławia Głównego do Skokowa i stamtąd busem bezpośrednio na festiwal. Przypominam także, że można już kupić specjalne limitowane czapki festiwalu w sklepie Polska Marka Skateshop po przystępnej cenie po to, by każdy mógł się cieszyć swoim festiwalowym fullcap`em – dodaje Bartosik.

Głównym sponsorem Festiwalu jest gmina Prusice, ale organizatorzy cały czas są otwarci na różne możliwości współpracy oraz sponsoring.

{reklama-hh}

Harmonogram występów:

14:50 Główne otwarcie imprezy/Kilka słów od organizatora

15:00 Dondi

16:00 ZBUKU

17:00 Młody M

18:00 Hukos/Cira

19:00 Onar

20:00 Słoń

21:00 Pih

22:00 Sobota

23:00 Sitek

00:00 Cornolio/ALG

01:00 Adee

02:00 Kwiat

03:00 Zakończenie

Polecane

Share This