Hip Hop Kemp – nowi wykonawcy w line-upie


2014.06.23

opublikował:

Hip Hop Kemp – nowi wykonawcy w line-upie

Kolejna kempowa odsłona artystów to mieszanka funkowych brzmień z ostrym rapem w najczystszej postaci. Do line-upu dołącza australijski duet dj`ejsko-producencki spod znaku electro funk. Specyficzne brzmienia produkowane przez duet Freekwency & Inkswel usłyszeć będziemy mogli już za dwa miesiące w Festivalparku.

Nie zabraknie także reprezentantów Niemiec – kempową sceną zawładnie utalentowany Edgar Wasser, a imprezę przy hiphopowo-funkowych setach rozkręci Marc Hype.  Obok nich na 13 edycji festiwalu Hip Hop Kemp zagości jeden z najbardziej rozpoznawalnych czeskich raperów, który na koncie ma między innymi kawałek z 4 milionami odsłon na YT – „Loket z vokna”, czyli Ektor. Z kolei ze Słowacji na Festiwal z Atmosferą przybędzie raper Separ.

{sklep-cgm}

Po głosowaniu na Młode Wilki Popkillera wyłoniona została piątka graczy, którzy zagrają na festiwalu podczas środowego warm-up party (20 sierpnia). Reprezentanci akcji polskich freshmanów to Kuba Knap, Wiciu, Tomb i Kuban, a jeszcze dziś poznamy ostatniego zawodnika, który dołączy do nich na kempowej scenie.

Polecane

Share This