Hip hop wraca do korzeni (Video)


2010.05.06

opublikował:

7 maja w Klubie Balsam na ulicy Racławickiej 99 będzie można usłyszeć klasyczne utwory hiphopowe z lat 90`tych serwowane przez kultowy duet dj-ski Polfader (DJ Deszczu Stugi i DJ JanMarian). Start imprezy o 22, wejście 10 PLN.Cykl imprez „A pamiętasz Jak…?” powstał w wyniku rosnącego zapotrzebowania na trueschoolowe brzmienia, w opozycji do odbywających się regularnie imprez `hiphopowych` gdzie coraz częściej można usłyszeć muzykę pop i house. Ideą był powrót do muzyki lat 90`tych i nawiązanie do pierwszych warszawskich imprez, które odbywały się w klubach Hybrydy, Alfa czy Remont. Naszym celem jest przywołanie tamtego klimatu –  proponujemy muzyczną wycieczkę w najlepsze lata hip hopu wszystkim tym, którzy z sentymentem wspominają wielokrotnie przegrywane składanki rapowe, do tej pory pamiętają teksty kultowych kawałków z tamtych lat, lub po prostu mają ochotę na dobrą zabawę w oprawie muzycznej, która sprawia, że zaczyna się co najmniej kiwać głową.

Pierwsza odsłona imprezy „A Pamiętasz Jak..?” odbyła się 5 marca w klubie Balsam. Sety przygotowali DJ B(Molesta) oraz DJ Homer, zaś frekwencja wyniosła ponad 700 osób – tego samego wieczoru zaczęły pojawiać się pytania o kolejną edycję.


Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, zapraszamy na drugą odsłonę imprezy „A Pamiętasz Jak..?”, na której usłyszeć będzie można kultowy duet djski Polfader, stanowiący pod koniec lat 90. czołówkę polskiej sceny turntablistycznej. Zajmujący się ostatnio głównie graniem koncertów (m.in. z takimi wykonawcami jak WWO,3H/Warszafski Deszcz, Zip Skład, Mor W.A.), Dj Deszczu Strugi i Dj JanMarian bez wahania zgodzili zjawić się na imprezie z setem klasyków, które zadowolą ucho każdego miłośnika hip hopu.

Polecane

Share This