Hip-hopowcy składają hołd Jacksonowi


2009.06.27

opublikował:

Hip-hopowcy składają hołd Jacksonowi

Beyonce:

„Michael Jackson to osoba, z która nie da się porównać nikogo innego. Miał większy wkład w muzykę niż ktokolwiek inny w historii. Był magiczny. My, artyści, dążymy do tego, by być kimś takim jak on. Każdy, kto kiedykolwiek usłyszał, poczuł lub widział jego sztukę, powinien czuć się wyróżniony, że mógł być częścią generacji ludzi doświadczonych magią Michaela Jacksona. Kocham Cię, Michael.”

LL Cool J:

„Jackson był idolem mojej młodości. Salutuję Ci, Królu Popu. Zjednoczyłeś cały świat swoim moonwalkiem.”

MC Hammer:

„Będę opłakiwał mojego przyjaciela, brata, mentora i inspirację. Dał całej mojej rodzinie nadzieję. Gdyby nie on, nie byłbym sobą.”

P Diddy:

„Michael Jackson udowodnił mi, że można widzieć beat. Sprawił, że muzyka zaczęła żyć! Dzięki Niemu uwierzyłem w magię! Będę o Nim pamiętał!”

Snoop Dogg:

„Czuję, że jego muzyka i dusza nigdy nie umrze, ponieważ natchnął tylu ludzi, że zawsze będziemy o nim pamiętać. Dał nam wiele nadziei, że możemy dokonać wielkich rzeczy. Był bardzo inspirujący i jednocześnie bliski swoim fanom. To według mnie było u niego wyjątkowe, za to go pokochałem.”

Ludacris:

„Gdyby nie Michael Jackson, nie byłbym tu, gdzie teraz jestem. Jego muzyka, cała spuścizna będą żyły w nas wiecznie.”

Akon:

„Nie da się wyrazić słowami tego, co osiągnął Michael. To, co zrobił dla muzyki, dla popu – brak słów. Dla każdego znanego mi artysty Jackson był największą inspiracją.”

T-Pain:

„Nigdy nie myślałem, że Jacko będzie chciał ze mną pracować. Tymczasem on nie tylko chciał, ale nawet wynajął służbę, by ta mnie do niego zaprowadziła. To było dość dziwne, ale muszę przyznać, że fajne.”

Ciara:

 „Thriller – niesamowita sprawa. Pod względem muzycznym i tanecznym. Piękne czasy.”

will.i.am:

„Dla mnie był to wielki zaszczyt, móc pracować z Królem Popu. Na zawsze nim pozostanie. Jackson był darem dla świata, bił od niego prawdziwy blask – gdyby świat przestał jutro istnieć, nie zdziwiłbym się.”

Polecane

Share This