Holak i Frosti Rege z pierwszym singlem zapowiadającym wspólną płytę

Zaskakujący duet kolejny raz łączy siły.


2019.01.04

opublikował:

Holak i Frosti Rege z pierwszym singlem zapowiadającym wspólną płytę

fot. mat. pras.

Utwór „Na spokojnie” to pierwszy singiel zapowiadający płytę Holaka i Frosti Rege pod tytułem „Tego nie widać, to słychać”. Za animację odpowiadają Wojciech Pietryka i Holak. Utwór wyprodukował Sonar Soul. Wydawnictwo trafi do sprzedaży 18 stycznia, ale już dziś można je zamówić w preorderze.

Album „Tego nie widać, to słychać” to prawdopodobnie najbardziej kontrastowy rapowy duet ostatnich lat. Frosti Rege – przedstawiciel sceny ulicznej, zeszłoroczny debiutant labelu Prosto, spotyka się na niej z Holakiem, artystą z dłuższym stażem, zdobywającym coraz większą grupę fanów swojego „pastelowego stylu”. Artyści spotkali się wcześniej w utworze „Literki” z płyty Holaka. Współpraca ewoluowała i przyniesie album duetu.

Krążek jest inspirowany muzyką klubową lat dziewięćdziesiątych i osiemdziesiątych – słychać na nim adaptacje brzmień klasycznych maszyn perkusyjnych i syntezatorów. Narracja albumu została oparta o imprezowe doświadczenia obu artystów, którzy podkreślają wartość albumu jako spójnej całości. Jeśli chodzi o podział kompetencji to nie jest on jednoznaczny, wynika z naturalnego procesu powstawania płyty. Gościnnie na albumie pojawiają się: Ten Typ Mes, Rogal DDL oraz Jan-rapowanie. Płyta wychodzi nakładem wytwórni Universal Music Polska.

Polecane