Hołdys apeluje do prezydentów o pomoc dla Pol’And’Rock

"To są haniebne zachowania" - komentuje Zbigniew Hołdys


2019.06.12

opublikował:

Hołdys apeluje do prezydentów o pomoc dla Pol’And’Rock

Zbigniew Hołdys zareagował na dzisiejsze doniesienia dotyczące możliwości wstrzymania przez PKP Intercity kursów pociągów do Kostrzynia w okresie odbywania się Pol’And’Rock Festiwalu, organizowanego przez Jurka Owsiaka… Na profilu facebookowym Hołdysa pojawił się film i pisemny apel do prezydentów „wolnych miast”, o pomoc w zorganizowaniu transportu dla osób, które będą chciały uczestniczyć w tegorocznej imprezie.

„Moja gorąca prośba do prezydentów miast, aby pomogli uczestnikom festiwalu Pol’And’Rock dotrzeć do Kostrzyna. Aleksandra Dulkiewicz, Jacek Karnowski, Rafał Trzaskowski, Jacek Sutryk, Wadim Tyszkiewicz, Jacek Jaśkowiak, Hanna Zdanowska, Jacek Majchrowski i inni.  Wobec szykan ze strony władz, odmowy uruchomienia specjalnych pociągów, a ostatnio skierowaniem regularnych pociągów objazdami, by nie przejeżdżały przez Kostrzyn, konieczna staje się pomocna dłoń lokalnych samorządów z całej Polski.

Ci, co dojadą, będą uczestnikami nie tylko koncertów, ale i znakomitych warsztatów obywatelskich i projektów edukacyjnych w ramach Akademii Sztuk Przepięknych – tam na przestrzeni lat setki tysięcy ludzi mogło spotkać się z prawdziwymi autorytetami – wybitnymi artystami, filozofami, prawnikami, kapłanami, odkrywcami, działaczami społecznymi. Z Kostrzyna wracają do swoich miast i gmin młodzi lepsi ludzie. Naszym obowiązkiem jest im pomóc. Wszystko to mówię na filmiku LIVE, nagranym dziś rano z samochodu, na gorąco. Rzućcie okiem, plis!
Love ♥️”

Polecane