Hologram Amy Winehouse w trasie?


2018.10.12

opublikował:

Hologram Amy Winehouse w trasie?

foto: mat. pras.

Ojciec Amy Winehouse zdradził agencji Reuters, że planuje trasę koncertową hologramu artystki. Mitch Winehouse poinformował, że występy będą się odbywać w 2019 roku. Na scenie ma się pojawiać zespół akompaniujący na żywo odtworzonym z playbacku wokalom z prawdziwych koncertów Amy. Dochód z trasy ma zasilić budżet fundacji im. Amy Winehouse.

Poczuliśmy, że to będzie niesamowity sposób na to, by Amy mogła ponownie spotkać się z fanami, a przy okazji na zarobienie pieniędzy dla naszej fundacji – napisał w oświadczeniu Mitch Winehouse. Szef firmy BASE Hologram dodał: – Zrobimy wszystko, by godnie uczcić jej dorobek. To będzie celebracja.

Zanim hologram zmarłej siedem lat temu Amy „ruszy” w trasę koncertową, będziemy mieli możliwość zobaczenia nowego dokumentu poświęconego artystce. Premierę „Amy Winehouse – Back to Black” zaplanowano na przyszły miesiąc. W filmie mają się pojawić niepublikowane nigdy wcześniej materiały z udziałem Amy, a także wywiady z jej współpracownikami, m.in. z Markiem Ronsonem.

Polecane


Share This