Hope, czyli nadzieja polskiego rapcore. Nowa płyta już w sklepach

"Nie ma słabych numerów".


2014.11.24

opublikował:

Hope, czyli nadzieja polskiego rapcore. Nowa płyta już w sklepach

Debiut poznańskiego zespołu Hope znalazł się już na półkach sklepowych. „Da best of” to zdecydowanie jeden z najbardziej oczekiwanych krążków tej jesieni, co doskonale przedstawiają relacje z ich premierowego koncertu w rodzimym mieście (10.11 – U Bazyla), który został wyprzedany. Na wtorek zapowiadają natomiast premierę najnowszego klipu promującego album.

Krążek „da best of” to wydawnictwo zarówno dla fanów hip-hopu, czy oldschool rapu jak i ciężkiej muzyki gitarowej. Nie ma tam słabych numerów, a zróżnicowanie stylistyczne powoduje, że ten album chyba nigdy mi się nie znudzi! – przekonuje Aleksander Brejnak, współwłaściciel Fonografiki.

Istniejący od 2006 roku Hope jest jednym z najpopularniejszych zespołów nurtu numetal/rapcore w Polsce, który zdążył już zyskać uznanie poza granicami naszego kraju, grając koncerty m.in. w Niemczech, Czechach, Rosji czy Japonii.

Album „da best of” nie jest kompilacją niezapomnianych „hitów” zespołu Hope jakie kiedykolwiek powstały. To ich historia, doświadczenie i umiejętności – nagrane na jeden krążek. Płyta powstała w Izabelin Studio pod okiem Andrzeja Puczyńskiego. Całą obróbka oraz miksem zajął się Sebastian Włodarczyk z Alvernia Studios, który miał ogromny wpływ na brzmienie płyty. Mastering został wykonany przez Stephena Marcussena w Hollywood, człowieka który współpracował m.in. z: Nirvaną, The Rolling Stones, Korn, 30 Second To Mars, Limp Bizkit, Smashing Pumpkins, Red Hot Chili Peppers, i całą masą światowej czołówki.

Płytę można nabyć na oficjalnej stronie Fonografiki: www.fonografika.pl. A także w dobrych sklepach muzycznych oraz internetowych.

Tracklista:

01. Put Ya Handz Up

02. Dog`z`out

03. Go(Giv)Ahead

04. Kut Da Bullshit

05. W.A.J.D.A.

06. Space Jam

07. *

08. We Change Da World

09. Love

10. Noddy

11. Far

12. Evrytheng

13. Down

Tagi


Polecane