Hortex Rytmy Młodych – znamy finalistów konkursu


2014.06.10

opublikował:

Hortex Rytmy Młodych – znamy finalistów konkursu

Znani są finaliści jarocińskiego konkursu Hortex Rytmy Młodych. Formacje te zostały wybrane przez publiczność w głosowaniu internautów na stronie www.rytmymlodych.pl oraz przez jury (przedstawiciele Go Ahead, Hortex oraz portalu CGM.pl). To już kolejna edycja konkursu, której patronował Hortex. Z roku na rok rywalizacja cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Zgłosiło się ponad 600 zespołów. Oddano ponad 120 tysięcy głosów.

17 lipca w Jarocińskim Ośrodku Kultury zagra 10 zespołów – 9 wybranych spośród zespołów, które zgłosiły się do konkursu korzystając ze strony www.rytmymlodych.pl oraz grupa, która wygrała majowy jarociński przegląd Glan Fan Music Festival.

Finałowa dziesiątka prezentuje się następująco:

Be.My

Black Radio

De Indigo (laureat Glan Fan Music Festival)

Drop

Enclose

Latające Pięści

Agyness B. Marry

Mjut

Terrific Sunday

The Sunlit Earth

Sześć wybranych przez jury zespołów zaprezentuje się na scenie Hortexu podczas pierwszego i drugiego dnia Jarocin Festiwalu, zaś laureaci zagrają ostatniego dnia na dużej scenie.

Jarocin Festiwal odbędzie się w dniach 18-20 lipca. Zagrają m.in. Anathema, Matisyahu, Dezerter (gra „Undeground Out Of Poland”), Coma (gra „Pierwsze wyjście z mroku”), Grabaż 30 (Strachy Na Lachy & Pidżama Porno), Kult, Luxtorpeda i wielu innych.

{sklep-cgm}

Polecane

Share This