Hot 16 Challenge 2 bez Miuosha. Raper wyjaśnia brak swojego nagrania


2020.05.21

opublikował:

Hot 16 Challenge 2 bez Miuosha. Raper wyjaśnia brak swojego nagrania

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Mimo kilku zaproszeń otrzymanych m.in. od Muńka Staszczyka i Tymina, Miuosh nie zamierza nagrywać swojej zwrotki w ramach Hot 16 Challenge 2. Raper wyjaśnił na swoim instagramowym profilu, że o ile docenia samą inicjatywę, o tyle nie chce być jej częścią ze względu na wypaczenie jej idei i zaangażowanie polityków.

Mam nadzieję, że minęły już 72h od jakiekolwiek nominacji mojej osoby. Nie chcę brać udziału w sytuacji, w której ludzie przez popularną akcję, autorzy bardzo wielkiego zamieszania, poważnych problemów tego kraju, promują swoje osoby, prowadzą swoją kampanię i generalnie tworzą taką zasłonę dymną chęci pomocy w momencie, kiedy sami są autorami zepsucia. Nie mam nic przeciwko udziałowi aktorów i korzystaniu z muzyki na każdy możliwy sposób, bo to forma wolna i demokratyczna, ale w momencie, kiedym brać udział w tej samej grze co panowie, którzy rządzą tym krajem i wolą sponsorować telewizję niż służbę zdrowia, a potem ratować ją swoimi rapami, to ja dziękuję – powiedział Miuosh.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach w podobnym tonie wypowiedział się Paluch. Raper przyznał, że po publikacjach zwrotki Andrzeja Dudy rozważał usunięcie swojej szesnastkiGdyby to było wrzucone przed nominacją dla mnie, to nie wypuściłbym mojej zwrotki – zadeklarował szef BOR.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez miuosh (@miuosh)

Polecane


Share This