Hot Chip chcą pracować z Pharrellem

Członek Hot Chip Alexis Taylor zdradził, że marzy o współpracy z Pharrellem Williamsem.


2013.07.08

opublikował:

Hot Chip chcą pracować z Pharrellem

„Zawsze podziwiałem jego dokonania, zarówno jako solisty jak i członka The Neptunes” – wyznał w rozmowie z MTV Hive Alexis Taylor. „Kiedy zaczynaliśmy nagrywać z Hot Chip, napisaliśmy w notce prasowej rozsyłanej do mediów, że chcemy być jak The Neptunes. Oni byli jednymi z naszych ulubionych grup i producentów. Cenimy cały zespół, ale Pharrella chyba najbardziej. Wszystko co robi, jest świetne. Każdy zespół chciałby z nim pracować, my też”.

„Wszyscy w Hot Chip go uwielbiamy i ta miłość objawia się w naszej nowej muzyce. Jeden z utworów jest bardzo podobny do „Frontin” Pharrella, ma podobny rytm, podobne progresje akordów. Jesteśmy na początku pracy, na razie mamy luźne pomysły, to jeszcze nic konkretnego i jest za wcześnie, by mówić o tej muzyce więcej, ale prawdą jest, że dostrzegamy w niej wpływy twórczości Williamsa”.

Ostatnią jak dotąd płytą Hot Chip jest ubiegłoroczna „In Our Heads”. W ostatnich tygodniach ukazał się album „Between The Walls” pobocznego projektu Alexisa About Group.

Polecane