#Hot16Challenge2: Zapytaliśmy Solara o szesnastkę prezydenta


2020.05.11

opublikował:

#Hot16Challenge2: Zapytaliśmy Solara o szesnastkę prezydenta

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Prawie dwa tygodnie temu, 28 kwietnia, Solar zainicjował drugą edycję akcji #Hot16Challenge. Razem z akcją ruszyła zbiórka charytatywna „Beef z koronawirusem” na siepomaga.pl. Celem było zebranie miliona złotych, który został osiągnięty w zaledwie kilka dni. Obecnie na jej koncie jest już 1 363 809 złotych i kwota ta cały czas rośnie w ekspresowym tempie.

SPRAWDŹ TAKŻE: Andrzej Duda jak Janusz Korwin-Mikke – czyja zwrotka wygrywa w #Hot16challenge2?

Solar nominował m.in. Białasa, Taco Hemingway’a, Matę i Bedoesa. Wszyscy odpowiedzieli, podali dalsze nominacje i zabawa #Hot16Challenge2 ruszyła. Akcja ma niesamowity zasięg i co rusz zaskakuje. Do tej pory nominowanych zostało już 1053 artystów, zespołów, celebrytów, sportowców, dziennikarzy, polityków czy aktorów. Usłyszeliśmy 400 odpowiedzi, które łącznie mają127 937 660 wyświetleń w serwisie YouTube. Na swoje nominacje odpowiedziały takie postacie jak Kuba Wojewódzki, Norbi, Janusz Korwin-Mikke, a nawet Prezydent RP Andrzej Duda. Zapytaliśmy Solara co sądzi o szesnastce prezydenta i czy spodziewał się tak szerokiego zasięgu akcji.

Żałuję, że nie nominował Dolanda Trumpa – powiedział nam Solar w rozmowie – Cieszy mnie bardzo, że cała Polska rapuje – dodał.

SPRAWDŹ TAKŻE: „Jestem straszny Korwin-Mikke, co się wpi***zył w politykę” – JKM nagrał Hot16

Polecane

Share This