HOWWA 3 DYNASTIA MIXTAPE – trzy imprezy z okazji premiery


2012.10.05

opublikował:

HOWWA 3 DYNASTIA MIXTAPE – trzy imprezy z okazji premiery

O godzinie 16:00 zapraszamy do sklepu PLNY Stolica na spotkanie z autorami najnowszej produkcji. Następnie, o godzinie 19:00 zapraszamy do Mr. Pancake na specjalne okolicznościowe menu, a później od 21:00 do w warszawskiego klubu 1500m2. Zagra tam liczna reprezentacja ekipy Wielkie Joł: Tede, Numer Raz, Warszafski Deszcz, Smagalaz, Wice Wersa, Setka, WSZ, Wuwunio, Bastrap, Szyna, Zgrywus, PsychoStach, Prapshot …

Prowadzenie imprezy Wujek Samo Zło i Rufin MC!

Za gramofonami Dj Tuniziano!

Wjazd: 20zł

Start: 21:00

Klub 1500m2, ul. Solec 18, Warszawa

 

HOWWA 3 DYNASTIA MIXTAPE to autorski pomysł realizowany przez Dj`a Tuniziano, zawiera zaskakujące i starannie dobrane blendy wynikające z połączenia twórczości Jay-Z oraz Tede. Tym razem Tuni idzie jednak o krok dalej. Nie dość, że Howwa 3 jest dwupłytowa to oprócz dwóch już wspomnianych raperów na trzeciej części HOWWA Mixtape usłyszeć można również ekipy z nimi związane, między innymi: Numera Raz, Smagalaz, Wice Wersa, Setkę, Wuwunia, Szynę, B.R.O, Zgrywusa, a także Wujka Samo Zło i Człowieka Nowej Ery. Zza oceanu pojawiają się między innymi Memphis Bleek, Pharrell, Amil, Beyonce, Kanye West, Beanie Sigel i Foxy Brown.

 

Oprócz blendów utworów znanych i lubianych na produkcji HOWWA 3 DYNASTIA MIXTAPE znajdują się nowe utwory oraz muzyka autorstwa m.in Sir Micha, Luxona oraz Tede.

„Howwa 3 to nie tylko blendy, ale również zupełnie premierowe utwory. W zasadzie nagrała się cała ekipa Wielkie Joł, tylko dziadeczek Numer Raz nie wyrobił się, ale jest blend, więc Numer też się pojawia” – dodaje Dj Tuniziano.

 

www.wielkiejol.com

www.facebook.com/wielkiejol

www.facebook.com/TDFTEDE

www.facebook.com/TuniTuniziano

Partnerzy: CGM.pl, Rapduma, Students.pl, Warszawskihiphop.pl, Hip-Hop.pl, Mówią Na Mieście, RapwPolsce.eu, PLNY Textylia, Urban City, Mr. Pancake, Radio Rewers.


 

Polecane

Share This