HuczuHucz, Małach i Rufuz w Prosto


2013.09.18

opublikował:

HuczuHucz, Małach i Rufuz w Prosto

Artystyczna rodzina Prosto Label powiększyła się o nowe twarze – stawiającego na bardziej liryczny rap HuczuHucza oraz bezkompromisowych, kultywujących bardziej hardkorowe, uliczne podejście do hip-hopu reprezentantów kolektywu Ciemna Strefa – Rufuza i Małacha (na zdjęciu) – poinformowało dziś Prosto.

{reklama-hh}

HuczuHucz to 23-letni raper z Trójmiasta. Jedna z najciekawszych postaci rodzimego rapowego undergroundu, z niemałym doświadczeniem koncertowym (ponad 80 występów, w tym dwa w Wielkiej Brytanii) i bardzo dobrze przyjętymi wydawnictwami niezależnymi na koncie. Współtworzył skład Koty Katz, a podziemnym LP „Po tej stronie raju” osiągnął duży sukces w podziemiu,  sprzedając 4 tysiące sztuk. Hip-hop, który tworzy, to maksimum emocji, intrygująca gra słowami i świeżość.

Małach/Rufuz – warszawski duet rapersko-producencki. Zespół istnieje od 2003 r. Są mocno związani z ekipą Ciemna Strefa, który w ostatnich latach odgrywa bardzo duże znaczenie na scenie ulicznego, hardkorowego rapu. Posiadają w swoim dorobku dwie płyty – wydany własnym sumptem krążek „TP1” z 2009 r. i już w pełni legalnym, bardzo dobrze przyjętym przez fanów „Relacja 2012”. Na koncie mają współpracę z tak uznanymi postaciami na hip-hopowej scenie jak Bonus i Dudek z RPK, Dioxem z HIFI Bandy, Ero z JWP. Na koncertach i w nagraniach studyjnych wspiera ich DJ Grubaz. Są jednymi z najbardziej aktywnych, cenionych i najczęściej zapraszanych na koncerty młodymi twórcami mocnego, inspirowanego francuskim oraz nowojorskim brzmieniem hip-hopu.

Polecane