Hukos, Cira, John Mojo, Kubańczyk i RX w hołdzie Chadzie (wideo)

Posłuchajcie nowej odsłony utworu "Dranie tak mają".


2019.11.06

opublikował:

Hukos, Cira, John Mojo, Kubańczyk i RX w hołdzie Chadzie (wideo)

fot. kadr z wideo

Przeszło siedem lat od premiery pierwowzoru, Step Records prezentuje klip „Dranie tak mają” w nowej wersji. W klipie usłyszycie i zobaczycie zarówno przedstawicieli starej szkoły, czyli Hukosa oraz Cirę, jak również bardziej newschoolowych artystów: Johna Mojo i Kubańczyka. Teledysk promuje nadchodzący album „Chada: jesteś legendą”, który swoją premierę będzie mieć, podobnie jak film „Proceder”, już 15 listopada!

Za produkcję utworu odpowiada RX – producent, który był współtwórcą dwóch albumów Chady. Klip został zrealizowany przez Tocannes Studio podczas pobytu całej ekipy w Szczyrku.

„Chada: jesteś legendą”

Ponad 40 raperów, 20 czołowych producentów, ekskluzywne wydanie 2 CD i atrakcyjne bonusy – jeden z najbardziej wymagających projektów w historii Step Records już niebawem ujrzy światło dzienne! Przez ostatnie kilkanaście miesięcy opolska wytwórnia pracowała nad wyjątkowym albumem „Chada: jesteś legendą”. To dwupłytowa kompilacja, na której zarówno przedstawiciele starej jak i nowej szkoły w autorski sposób interpretują utwory zmarłego w ubiegłym roku Tomka Chady.

Na limitowanym, numerowanym wydaniu albumu znajdzie się blisko 30 premierowych utworów nagranych przez reprezentantów polskiej sceny rapowej.

Polecane