Hunter Fest – odwołane koncerty!


2009.07.23

opublikował:

Hunter Fest – odwołane koncerty!

Poniżej treść oświadczenia, jakie przed chwilą otrzymaliśmy za pośrednictwem Metal Mind Production.

„W imieniu managementu zespołu Machine Head informujemy, że grupa ta nie wystąpi na festiwalu Hunter Fest. Management zespołu tłumaczy taką decyzję nieprzewidzianymi problemami z produkcją koncertu, przygotowaniami sceny oraz z płatnościami, z czego nie wywiązał się organizator festiwalu. Z powodu niezapłaconego depozytu również formacja Epica odwołała swój występ na tegorocznej edycji festiwalu Hunter Fest.”

Na swojej stronie internetowej formacja Arch Enemy również podaje informacje o odwołaniu swojego występu na Hunter Fest 2009.

Ciągle czekamy na oficjalne stanowisko Organizatora. Wczorajsze zapewnienia o jedynie kosmetycznych zmianach w line-up`ie wydają się być… nieaktualne. Oficjalna strona festiwalu na razie milczy.

Z nieoficjalnych informacji wiadomo, że dzisiejsze koncerty rozpoczną się z opóźnieniem. Całość ma wystartować około godziny 17.00. Jednak na scenie nie pojawi się żadna z anonsowanych wcześniej gwiazd.Piątkowe i sobotnie koncerty mają odbyć się zgodnie z planem – ale tej informacji jak na razie nie udało nam się potwierdzić.

***

Z ostatniej chwili: Tiamat nie zagra na Hunter Fest – tu znajdziecie szczegóły.

Polecane

Share This