Hunter zaprasza na kręcenie DVD


2009.10.27

opublikował:

Hunter zaprasza na kręcenie DVD

Koncert w warszawskiej Stodole rejestrowany będzie na potrzeby DVD.

Wszystko odbędzie się we wspaniałej filmowo – sennej scenografii.

Koncert będzie przekrojem przez całą twórczość zespołu, jednak najmocniejszym punktem będą wykonane na żywo, po raz pierwszy w Warszawie utwory z najnowszej płyty.

Premiera DVD z koncertu w Stodole planowana jest na przyszły rok. Będzie to prezent dla fanów z okazji 25-lecia zespołu.

Na koncercie wystąpią również: Rootwater, Blindead i Opaleni

Hunter-info:

Po niemal czterech latach przerwy, zespół nagrał album „Hellwood” zawierający 55 minut i 66 sekund z muzyką inspirowaną tym razem ich ulubionymi, a przy okazji kultowymi filmami. Od tytułu począwszy, poprzez muzykę, teksty a kończąc na warstwie graficznej to muzyczna, parafilmowa podróż do najdalszych zakamarków nie tylko snów i marzeń, ale także koszmarów i lęków. Soundrack do filmu zwanego życiem. To jednak nie wszystko.

Filmy były bowiem jedynie punktem wyjścia do wielu rozległych, nierzadko bardzo mocnych tematów, które na niej odnajdziecie. Padło wiele nowych i bardzo ciężkich słów i dźwięków… Tak właśnie się dzieje, gdy świat baśni i fantazji przeplatający się z horrorem życia – spotykają muzykę… W warstwie muzycznej tym razem zespół ma niespodziankę dla fanów wszystkich poprzednich płyt.

Można powiedzieć, że jest to miejscami swego rodzaju synteza, nierzadko dość przewrotna synteza. Ale „HellWood” nie tylko łączy w sobie moc „Requiem”, magię „MedeiS” i ciężar „T.E.L.I…” .Tym razem posunęli się znacznie, znacznie dalej… O wiele dalej niż na wszystkich ich poprzednich płytach razem wziętych… „Hellwood” to pierwszy album grupy nagrany z nowym perkusistą Darkiem „Darayem”

Brzozowskim.

Warszawa, Klub Stodoła

Ul. Batorego 10

7 listopada 2009 (sobota)

Bilety: studencki 30 zł, normalny 33 zł, w dniu koncertu 38 zł

Wejście od godz. 18

Polecane

Share This