HZOP ft. Peja i DDK – „Każdy z nas” – klip

„Ten utwór jest dla mnie najważniejszy na płycie”


2012.04.15

opublikował:

HZOP ft. Peja i DDK – „Każdy z nas” – klip

Teledysk do utworu „Każdy z nas” promuje wydaną 10 marca płytę rapera HZOP zatytułowaną „Drogowskazy życia”. W klipie udzielili się: wydawca płyty Peja oraz raper DDK.

„Każdy z nas”, to tak naprawdę pierwszy utwór nagrany przeze mnie na „Drogowskazy życia” – mówi HZOP. – Po współpracy z Rychem przy nielegalnym krążku „W imię zasad” wiedziałem, że chce zrobić utwór o takim charakterze, utwór w którym będzie opisana droga, jaką „Każdy z nas” przebył od swojej pierwszej napisanej zwrotki, aż po dziś.  Gdyby nie DDK i nagrywki w jego studiu, pewnie dalej bym tworzył amatorsko sam dla siebie, a gdyby nie Peja, pewnie nie wydałbym tak szybko legalnej płyty. Ten utwór jest dla mnie najważniejszy na płycie. Teledysk został nakręcony w Poznaniu, realizacją oraz montażem zajęli się moi przyjaciele z 9 Liter Filmy. Jest to typowo uliczny klip, ale mogę zapewnić, że jest inny niż wszystkie  Gorąco zapraszam do sprawdzenia – dodaje HZOP.

Poprzedni, nielegalny album HZOP „W imię zasad” został bardzo dobrze przyjęty przez środowisko hip-hopowe w kraju. HZOP pokazał  na nim olbrzymi potencjał – mówi Rychu Peja. – Gdy zgłosił się do mnie z pomysłem wydania płyty „Drogowskazy życia”, nie zastanawiałem się długo. I dobrze, bo to jeden z moich najmocniejszych artystów w RPS Enterteyment – dodaje.

Polecane