HZOP kręci klip z Glacą

"Będzie hit" – mówi Peja.


2013.09.05

opublikował:

HZOP kręci klip z Glacą

Pod koniec września swoją premierą będzie miał wspólny klip Glacy (My Riot) oraz związanego z RPS Enterteyment rapera HZOP. Będzie to teledysk do utworu „Mury Spłoną” z nadchodzącej płyty HZOP zatytułowanej „Słowo”.

Najnowszy album HZOP „Słowo” ukaże się 28 września. Wtedy też zostanie zaprezentowany wspólny klip HZOP i Glacy do utworu „Mury Spłoną”. We współpracy obu artystów pośredniczył Peja. HZOP od dawna jarał się dokonaniami Glacy, zapytał mnie czy mogę pomóc mu ich skojarzyć – mówi właściciel RPS Enterteyment. Wspólne nagranie My Riot i Śliwy umocniło HZOP w przekonaniu, iż warto spróbować i powalczyć o współpracę z legendarnym wokalistą. Zadzwoniłem do Glacy, napisałem maila, w którym przedstawiłem wizje HZOP, Glaca przemyślał a reszta to już proces twórczy: wymiana materiałów. Na początku propozycja HZOP została odrzucona i artyści wybrali inną kompozycję. „Mury Spłoną” to przejmujący ostry i bezkompromisowy obraz nierzadko brutalnej rzeczywistości, o której media wspominają jedynie w sobie znany sposób. Dzięki chłopakom mamy szansę stworzyć hit na miarę „Jeden Taki Dzień”  lub „W Tym Mieście” – dodaje Peja.

{reklama-hh}

W utworze „Mury Spłoną” z płyty „Słowo” HZOP gościnnie udzielił się także MR White z ekipy My Riot. Dwudniowe zdjęcia zostały zrealizowane na terenie Poznania. W projekt zaangażowana jest większa ilość osób a nad scenariuszem czuwali również HZOP i Glaca. Dziękuję wszystkim, których poznałem w Poznaniu przez ostatnie dwa dni. Wielki szacunek – pisze na oficjalnym koncie Facebook Glaca. Dużo się od Was nauczyłem i mam nadzieję, że swoją pracą mogę oddać Wam część tej energii z powrotem. Takie chwile wiele dla mnie znaczą.

Polecane