Ice Cube tłumaczy się ze współpracy z administracją Donalda Trumpa


2020.10.15

opublikował:

Ice Cube tłumaczy się ze współpracy z administracją Donalda Trumpa

14 października pracowniczka kampanii Trumpa, Katrina Pierson, napisała na swoim Twitterze, że dziękuję Ice Cube’owi za jego gotowość do podjęcia współpracy z administracją Trumpa w celu rozwoju programu pomocy Afroamerykanom.

Tweet Pierson zwrócił uwagę kilku znanych Afroamerykanów, w tym aktora Dona Cheadle’a i muzyka Questlove. W odpowiedzi Ice Cube wyjaśnił, że jego zaangażowanie w ten program jest związane z jego własną inicjatywą Contract With Black America.

Ice Cube przedstawił plan CWBA, który lobbuje prawodawców do wdrożenia polityki równości rasowej w sierpniu. W tweecie z 15 października stwierdził, że administracja Trumpa wykazała się bardziej entuzjastyczną reakcją na CWBA niż demokratyczny kandydat Joe Biden.

Skontaktowały się ze mną obie strony. Dems powiedział, że po wyborach wrócimy się do CWBA. Kampania Trumpa wprowadziła pewne poprawki do swojego planu po rozmowie z nami o CWBA – napisał na Twitterze Ice Cube.

W odpowiedzi twierdzenie, że ​​praca z administracją Trumpa była podobna do współpracy z „ciemną stroną”, Ice Cube powiedział, że „każda strona jest dla niego Ciemną Stroną w Ameryce”.

Wszystkie strony są takie same, dopóki coś się dla nas nie zmieni. Wszyscy kłamią i wszyscy oszukują, ale nie możemy sobie pozwolić na nie negocjowanie z kimkolwiek u władzy. Inaczej nasza sytuacja w tym kraju nigdy się nie zmieni. Nasza sprawiedliwość jest dwupartyjna – napisał raper.

Polecane

Share This