Ich Troje zagra w Operze Leśnej


2021.06.15

opublikował:

Ich Troje zagra w Operze Leśnej

fot. mat. pras.

Wielka gratka dla fanów Ich Troje z Trójmiasta. Już 10 lipca zespół wystąpi w sopockiej Operze Leśnej. Wydarzenie niezwykłe, bo jubileuszowe – Ich Troje będzie bowiem świętowało 25 lat na muzycznej scenie. Nie trzeba nikomu przedstawiać tej trójki wyjątkowych ludzi – charyzmatycznego Michała Wiśniewskiego, człowieka orkiestry – Jacka Łągwy i Ani Świątczak – wokalistki, która po 10 latach przerwy na powrót zasiliła szeregi grupy.

Zespół przez 25 lat zagrał kilkaset koncertów w kraju i poza jego granicami, sprzedali blisko 12 milionów płyt. Michał skutecznie dbał o to, by koncerty były zawsze wyjątkowe i na długo pozostawały w pamięci uczestników – na scenie pojawiał się balet, huśtawka, motocykle, a kiedy trzeba było – wywoływali deszcz!

Tym razem nie będzie inaczej! Podczas koncertu usłyszymy zarówno te największe hity zespołu, takie jak „Powiedz”, „A wszystko to…”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Wypijmy za to!”, „Babski Świat”, „Keine Grenzen”, a także wiele, wiele innych, a każda z piosenek wzbogacona będzie unikalnym strojem, zapierającym dech rekwizytem i choreografią – za którą na powrót odpowiedzialna jest Marta „Mandaryna” Wiśniewska.

Zapewniamy Was, że to będzie niezapomniany moment. Przepiękna sceneria amfiteatru na pewno doda temu wydarzeniu niezwykłej magii.

Bilety do nabycia na: www.kupbilecik.pl

Polecane

Share This