Ifi Ude stawia na niezależność!


2013.02.25

opublikował:

Ifi Ude stawia na niezależność!

Wszystko to, dzięki bezpośredniemu zaangażowaniu osób zainteresowanych rozwojem kultury oraz coraz popularniejszych portali crowdfundingowych.

Jest to w Polsce jeszcze mało znana metoda finansowania społecznościowego, umożliwiająca pozyskanie kapitału od Internautów. Wspierający stają się współuczestnikami i komentatorami, każdorazowo otrzymując unikatowe bonusy od artysty. Tego typu finansowanie zatacza co raz szersze kręgi i odnosi niemałe sukcesy!

Z tego sposobu postanowiła skorzystać Ifi Ude, określana mianem jednej z najbardziej intrygujących debiutantek ostatnich lat. Ifi jest autorką muzyki i tekstów, producentką oraz wokalistką. Wybierając tę drogę, osiągnie większą niezależność i będzie mogła dokończyć swój debiutancki album.

Ifi to postać wyrazista i wyjątkowa na polskiej scenie. Jej siła to wpadające w ucho melodie połączone z ekstremalną dbałością o brzmienie i produkcję. Całość dopełnia spójny i oryginalny wizerunek sceniczny.

Ma na koncie dwa świetnie przyjęte przez krytyków i publiczność single: „My Baby Gone” i polskojęzyczną „Falę”.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wesprzeć Ifi i być jedną z pierwszych osób, które otrzymają jej premierowy album, odwiedź koniecznie stronę jej projektu na Beesfund.com: www.beesfund.com/projekty/pokaz/127,ifi-ude—debut-album.

Polecane

Share This