Ifi Ude zaprasza do swojego świata (wideo)


2013.10.07

opublikował:

Ifi Ude zaprasza do swojego świata (wideo)

Debiutancka i producencka płyta Ifi Ude to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tej jesieni. Na swoim pierwszym longplayu artystka konsekwentnie ukazuje swój unikatowy styl, który jest mozaiką inspiracji, wrażeń i poszukiwań. Dla Ifi muzyka to swego rodzaju medium, które pozwala jej komunikować się ze światem. Tym samym artystka poprzez muzykę na swoim debiucie uchyla słuchaczom drzwi do swojego świata. Ifi jest bowiem autorką muzyki i tekstów. Gościnnie na płycie pojawili się Kamil Nikiel („Constant Love”) oraz NoBrain odpowiedzialny za remiksy.

Wśród muzyków, którzy wzięli udział w nagraniach znaleźli się Michał Chęć, Jarek Jóźwik, Wojtek Oleksiak, Krzysztof Polaneczko, Marcin Zabrocki, Agnieszka Sroczyńska czy Marcin Bors (znany min. ze współpracy z zespołem HEY, czy Brodką), który odpowiada również za mix i mastering całości. Album powstał dzięki zaangażowaniu fanów i sympatyków artystki, którym dała się poznać dzięki trzem świetnie przyjętym singlom wydanym w ciągu ostatniego roku.

Internauci sfinansowali produkcję płyty dzięki coraz bardziej popularnej metodzie crowdfundingu. To pozwoliło Ifi stać się również samodzielnym wydawcą, co skutkuje całkowicie niezależnym podejściem do sposobu dystrybucji i niekonwencjonalnej strategii promocyjnej.

14 października w warszawskim klubie Sztuki&Sztuczki odbędzie się impreza promocyjna albumu. Już dziś można natomiast zobaczyć najnowszy teledysk hand-made do czwartego singla – przewrotnego utworu „Miłościoszczelny”.

Tracklista:

1. Shake It – Don`t Panic

2. My Baby Gone

3. Tramp

4. Kubek

5. Inna

6. Fala

7. Day

8. Miłościoszczelny

9. Amadie

10. My Baby Gone (Acoustic)

11. Wełna

12. Constant Love

13. Chwile

14. Fala Remix Nobrain

15. My Baby Gone Remix Nobrain

Polecane

Share This