Iggy Azalea pierwszy raz pokazała publicznie syna i wyznała, że jest samotną matką


2020.10.27

opublikował:

Iggy Azalea pierwszy raz pokazała publicznie syna i wyznała, że jest samotną matką

fot. mat. pras.

O Iggy Azalei niestety od dawna nie mówi się w kontekście jej muzycznych dokonań. Ubiegłoroczny album artystki „In My Defense” poległ na rynku, plasując się zaledwie w okolicach 50. pozycji zarówno na liście Billboardu jak i na liście sprzedaży w Australii, z której pochodzi artystka. Czy za sprawą szykowanej na ten rok płyty „End of an Era” raperce uda się wrócić do gry? Zobaczymy, póki co singiel „Dance Like Nobody’s Watching” z udziałem Tinashe miał dobre przyjęcie, więc jest jeszcze nadzieja dla raperki.

2020 to dla Iggy nie tylko praca nad płytą, ale przede wszystkim narodziny dziecka. Raperka do samego końca ukrywała przed światem ciążę, informując o narodzinach syna Onyxa dopiero kilka tygodni po tym, jak chłopiec przyszedł na świat. Teraz raperka opublikowała zdjęcia pociechy, informując przy okazji, że rozstała się z Playboiem Cartim i wychowuje syna sama.

Sprawdź też: Iggy Azalea łączy siły z Tinashe. Zobaczcie wideo do ich wspólnej piosenki

Straciłeś prawdziwy numer jeden. Ludzie traktują lojalność jako coś oczywistego i dlatego wolę być sama. Jednej rzeczy nigdy nie zrozumiem: jak żyją ze sobą kłamcy? To gówno nie zjada was od środka? – pisała gorzko o Cartim Iggy.

Wczoraj artystka nieco złagodziła ton swojej wypowiedzi, zapewniając, że to, że jej związek z amerykańskim raperem się zakończył, nie oznacza, że Playboi nie ma kontaktu z synem. Iggy zapewniła, że ojciec kocha swojego syna, dba o niego i zaspokaja wszystkie jego potrzeby.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Iggy Azalea (@thenewclassic)

Polecane

Share This