Iggy Azalea szuka miłości w „Randce w ciemno”

W amerykańskiej telewizji emitowana jest celebrycka edycja popularnego show


2021.06.23

opublikował:

Iggy Azalea szuka miłości w „Randce w ciemno”

„Randka w ciemno” to chyba jeden z najbardziej oldschoolowych reality show, emitowanych w polskiej telewizji. Polska edycja emitowana była na antenie TVP od grudnia 1992 roku do czerwca 2005. Program polegał na tym, że kobieta wybierała mężczyznę lub mężczyzna kobietę spośród trzech niewidocznych kandydatów lub kandydatek poprzez zadawanie pytań. Do końca finału uczestnicy znajdowali się za parawanem.

 

Jak się okazuje „The Dating Game”, na którym bazowała polska edycja, cały czas nadawany jest przez telewizję amerykańską. Co więcej, doczekał się edycji celebryckiej, w której szczęścia w miłości szukają gwiazdy amerykańskiego show businessu.

W jednym z najnowszych odcinków programu udział wzięła Iggy Azalea. Raperka niedawno rozstała się z Playboi’em Carti’m. Wszystko wskazuje na to, że po głośnym i niezbyt miłym rozstaniu, raperka jest już gotowa na nowy rozdział w swoim życiu.

Iggy z trzech kandydatów wybrała Shaughna Adamskiego, który jest kierownik sceny Lizzo. Fragment programu możecie obejrzeć poniżej.

Polecane

Share This