Iggy Gwadera gościem na koncertach Marco Mendozy


2015.09.11

opublikował:

Iggy Gwadera gościem na koncertach Marco Mendozy

Igor „Iggy” Gwadera nie spoczywa na laurach. Razem z nowym rokiem szkolnym rozpoczął się dla niego czas przygotowań do dwóch istotnych projektów, w których weźmie udział. Młody gitarzysta, znany głównie z zespołu Anti Tank Nun gdzie scenę dzieli z Titusem, wystąpi gościnnie na solowej trasie Marco Mendozy (Thin Lizzy, The Dead Daisies). Marco i Iggy współpracowali już razem przy projekcie WAMI, ale nie udało im się jeszcze zagrać razem na żywo.

Igor został zaproszony na dwa koncerty z trasy. Nastolatek z Goleniowa pojawi się 17 września w Reichenbach (Niemcy) i 19 września w Domecku (Polska).

 

29 października Igor weźmie również udział w wyjątkowym wydarzeniu w ramach wyjazdowego dnia Soundedit Festival. W CK Zamek w Poznaniu odbędzie się seans filmu „Metropolis”. Jednak nie będzie to jedynie projekcja. Ścieżkę dźwiękową do filmu wykonają na żywo znakomici artyści z Igorem włącznie.

Połączenie historycznego kina, elektroniki, rocka i opery będzie bezprecedensowym wydarzeniem. Władysław Komendarek wystąpi w roli tapera. Przygotuje specjalną, niepowtarzalną kompozycję, którą wykona wraz z towarzyszącymi muzykami: Igorem – gitara elektryczna oraz Agnieszką Makówką – sopran.

Polecane

Share This