Igor Herbut z solowym singlem i klipem


2018.10.12

opublikował:

Igor Herbut z solowym singlem i klipem

foto: mat. pras.

Na oficjalnym kanale YouTube Igora Herbuta można obejrzeć już teledysk do utworu „Miłość jest wszystkim”, pochodzącego z filmu o tym samym tytule, którego premiera już 23 listopada. – Ja już go widziałem. Jest świetny i wzruszający. Widziałem go dlatego, że okazało się, że reżyser bardzo lubi to co robię i zaprosił mnie do napisania utworu do filmu – komentuje lider formacji LemON.

W obsadzie produkcji Michała Kwiecińskiego znaleźli się m.in. Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Mateusz Damięcki, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Maciej Musiał. Dystrybutor kinowy charakteryzuje produkcję w następujący sposób:

Grudniowy czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Uruchomi to lawinę wyjątkowych zdarzeń. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka kobietę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu. Zdrady i tajemnice zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

 

Polecane