II tura wyborów prezydenckich: Artyści już zagłosowali i zachęcają fanów do udziału w wyborach


2020.07.12

opublikował:

II tura wyborów prezydenckich: Artyści już zagłosowali i zachęcają fanów do udziału w wyborach

fot. mat. pras.

W niedzielę 12 lipca w Polsce odbyła się II tura wyborów prezydenckich. Polacy w kraju i za granicą poszli do urn, aby wybrać głowę państwa – każdy głosował zgodnie ze swoim sumieniem i poglądami. Artyści przed wyborami zachęcali wszystkich do wzięcia udziału w wyborach, bo dzięki temu mamy realny wpływ na kształt naszej ojczyzny. Aby dać przykład sami poszli do urn i w ciągu dnia po raz kolejny wezwali wszystkich uprawnionych do głosowania fanów, żeby poszli w ich ślady. Swój głos oddała już Kayah, Natalia Nykiel, Mrozu czy Tomasz Organek.

Moi Kochani, mam nadzieję że tak jak ja już zagłosowaliście, a jeśli jeszcze nie, to macie to na pewno w dzisiejszych planach. Ja właśnie zrealizowałam swój obowiązek i przywilej obywatelski – zachęcała Kayah.

SPRAWDŹ TAKŻE: Juice WRLD walczy z potworami i złoczyńcami w nowym klipie

Wyświetl ten post na Instagramie.

Moi Kochani, mam nadzieję że tak jak ja już zagłosowaliście, a jeśli jeszcze nie, to macie to na pewno w dzisiejszych planach. Ja właśnie zrealizowałam swój obowiązek i przywilej obywatelski. Od razu pragnę poinformować wszystkich, którzy martwili się o mnie, po doniesieniach, że na pogrzebie Zofii Karpiel-Bułecki, na którym byłam obecna, była także osoba zakażona koronawirusem. Uspakajam Was Kochani, przebadałam się w dwóch laboratoriach. Obydwa wyniki ujemne, więc wszystko ok. Dziękuję Wam za troskę ❤️. Głos oddany bezpiecznie. Ściskam Was mocno i oczywiście jeszcze raz przypominam, że każdy jeden głos jest bardzo ważny 🇵🇱❤️😘 #wyboryprezydenckie2020 #twójgłosjestważny

Post udostępniony przez Kayah (@kayah_official)

Dawid Podsiadło pokazał na swoim InstaStory jak ciężko jest głosować i zarazem pozować przy tym do zdjęcia. Przekonywał, że lepiej dobrze zagłosować i słabo wyjść na zdjęciu, niż nie głosować w ogóle.

Głosowanie to bardzo ważna czynność, więc należy się na niej bezwzględnie skupić. Bywa, że to skupienie jest już tak duże, że człowiekowi nie udaje się już dobrze wykonać żadnej innej czynności. Na załączonym przykładzie widzicie Pańśtwo próbę oddania głosu (udaną), połączoną z próbą zapozowania do zdjęcia w tym samym czasie – napisał Dawid Podsiadło – Myślę, że lepiej zagłosować i słabo wyjść na zdjęciu, niż nie głosować i wyjść na tym jeszcze słabiej – dodał.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Daj Głos 🐩🇵🇱🌴#wyboryprezydenckie2020

Post udostępniony przez Tomasz Organek (@tomasz_organek)

Polecane


Share This