Ikona metalu na Pol’and’Rock Festivalu?


2018.03.14

opublikował:

Ikona metalu na Pol’and’Rock Festivalu?

foto: WOŚP

Wygląda na to, że po zaplanowanym na 13 czerwca w koncercie w katowickim Spodku, Judas Priest wrócą do Polski już na początku sierpnia, by wystąpić na Pol’and’Rock Festivalu, czyli byłym Przystanku Woodstock.

We wtorek ruszyło tournee promujące wydany kilka dni temu album „Firepower”. W sieci pojawiły się zdjęcia merchu, w tym koszulki, na której wymieniono wszystkie miasta objęte trasą. To, że pojawią się tam Katowice, było oczywiste, ale na t-shircie da się dostrzec jeszcze jedno miasto – Kostrzyn nad Odrą. To właśnie tam w dniach 2-4 sierpnia odbędzie się Pol’and’Rock Festival. Judas Priest na pewno nie wystąpią na polskiej imprezie 2 sierpnia, ponieważ grają tego dnia na niemieckim festiwalu Wacken. Następny koncert mają jednak zaplanowany dopiero na 6 sierpnia (Tilburg, Holandia), więc 3 lub 4 powinniśmy spodziewać się ich w Kostrzynie. WOŚP póki co nie potwierdza tej informacji.

W sprzedaży pozostały ostatnie bilety na katowicki koncert Judas Priest. Gościem specjalnym brytyjskiej ikony będzie równie duża gwiazda ze Stanów – dowodzona przez Dave’a Mustaine’a formacja Megadeth. Wejściówki możecie kupić klikając tutaj.

Źródło zdjęcia: tshirtslayer.com

Polecane

Share This