Ile Borysa Przybylskiego jest w Bedoesie? Solar odpowiada


2020.05.23

opublikował:

Ile Borysa Przybylskiego jest w Bedoesie? Solar odpowiada

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Zainicjowana przez Solara akcja Hot 16 Challenge 2 przyniosła już ponad tysiąc nagrań i ponad 3 mln złotych dla polskich szpitali. Odpowiadając w nocy z piątku na sobotę na pytania fanów artysta przyznał, że akcja będzie wkrótce wygaszana, ale na razie trwa i przynosi kolejne pieniądze, które fundacja Siepomaga.pl na bieżąco kieruje tam, gdzie są potrzebne. Raper zdradził również, że najbardziej oryginalnym nagraniem w ramach wyzwania jest jego zdaniem to przygotowane przez Lisa Kulę.

Zapytany o pracę nad nowym materiałem raper zdradził, że zapisuje pojedyncze wersy z myślą o następnej płycie, ale na pewno nie mamy co spodziewać się jej w tym roku.

Wśród pytań zadawanych przez fanów, dominowały tematy związane z muzyką i działalnością SBM Labelu. Szef wytwórni zapewnił, że wydawnictwo jest otwarte na podpisywanie kontraktów z kobietami, wyznał, że przy okazji nagrywania „H8M5” dużo pracuje z Białasem i czuje się trochę jak w czasach duetu Solar/Białas, a także wskazał najlepszych producentów, z jakimi dotychczas współpracował. Największe wrażenie na szefie SBM Labelu zrobili Lanek, Nocny, Johnny z duetu Miyo oraz Deemz. Fani pytali również, ile Borysa Przybylskiego jest w Bedoesie, więc Solar zapewnił, że reprezentant 2115 Gangu na scenie i w kawałkach jest w 100% sobą i nie ma w tym przypadku mowy o żadnej kreacji. Artysta nie opisał tego słowami, ale zapytany czy jest różnica między Bedoesem i Borysem, posłużył się gifem przedstawiającym Kanyego Westa przeczącego kiwającego głową.

Polecane


Share This