Ile egzemplarzy złotego dropu sprzedał Chillwagon?


2019.12.03

opublikował:

Ile egzemplarzy złotego dropu sprzedał Chillwagon?

fot. chillwagonchillwagon.com

Kiedy Chillwagon rozpoczynał preorder swojego wyjątkowego wydawnictwa, spodziewaliśmy się, że nakład wyczerpie się w maksymalnie kilka dni. Serwery długo dochodziły do siebie po naporze fanów, których nie odstraszyło nawet to, że by móc zamówić płytę, musieli najpierw przejść grę. Po kilku dniach grupa uruchomiła „otwarty” preorder, nie stawiając już przed słuchaczami dodatkowych zadań.

Borixon od samego początku zaznaczał, że wydawnictwo będzie limitowane do 15 tys. egzemplarzy oraz że będzie można je nabyć jedynie za pośrednictwem strony grupy. Raper podsumował dziś miesiąc preorderu, zdradzając, ile jaka część nakładu została już sprzedana. Przypomnijmy – wydawnictwo nie należy do tanich. Jego cena wynosi 130 PLN, a na czas black friday wzrosła o dodatkowe 20 PLN.

Jeszcze pół roku temu był dla mnie tylko marzeniem. Dziś stał się rzeczywistością. Na ten moment zamówiliście ponad 12 tys. sztuk. Bardzo dziękuję w imieniu całego Chillwagonu, że zamówiliście tego dropa, że zaufaliście nam, za to, że pozwoliliście nam zrealizować swoje marzenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, bardzo dumni. Włożyliśmy w to wydanie bardzo dużo pracy i dużo serca – powiedział Borixon.

Jeśli chcecie wejść w posiadanie jednego z niespełna trzech tysięcy egzemplarzy, które są jeszcze dostępne, zajrzyjcie na chillwagonchillwagon.com. Przypominamy, że premiera „cybernetycznej zabawki” już w piątek.

Polecane


Share This