Ile Stifler zarobił na przegranej walce z Popkiem? Popek trzy razy „tańszy” niż Lil Masti?


2020.09.25

opublikował:

Ile Stifler zarobił na przegranej walce z Popkiem? Popek trzy razy „tańszy” niż Lil Masti?

Foto: P. Tarasewicz / CGM.PL

Na kanale „Dla pieniędzy” pojawił się film, w którym prowadzący ocenia zyski organizatorów gal Fame MMA. Wskazuje on także ile zarabiają celebryci biorący udział w pojedynkach. I tak, Bonus BGC miał zarobić na walce  z Taxi Złotówą 50 tysięcy złotych. Stifler za swoją ostatnią przegraną z Popkiem miał się wzbogacić o około 100 tysięcy złotych. To tyle samo ile na ostatniej gali miała zarobić Marta Linkiewicz. Jej rywalka natomiast – Marta Rentel otrzymała podobno 12o tysięcy. No ale to były stawki gali, która odbywała się w trakcie pandemii, co ograniczyło dochodzy organizatorów, ze względu na brak możliwości sprzedaży biletów na galę. A w normalnych warunkach sprzedaje się ich 10 tysięcy.

SPRAWDŹ TAKŻE: Popek zmierzy się na Fame MMA z Marcinem Najmanem?

Autor materiału twierdzi, że na samej sprzedaży biletów, organizatorzy zabariają jakieś 600 tysięcy złotych. Za wcześniejsze pojedynki Marta Linkiewicz miała dostawać około 200 tysięcy złotych („walka” z Esmeraldą Godelwską). A do kogo należą rekordy jeśli chodzi o stawki?  Podobno do Lorda Kruszwila i Lil Masti. Ten pierwszy za starcie z Mini Majkiem miał podobno otrzymać 300 tysięcy. Przebiła go ponoć Lil Masti, która za walkę z Martą Linkiewicz dostała rekordowy przelew na 450 tysięcy złotych. Suma ta jest naprawdę imponująca, biorąc pod uwagę, że z  nieoficjalnych informacji, które do nas dotarły wynika, że Popek za trzy walki, które ma stoczyć w ramach swojego kontraktu z Fame MMA, otrzymać ma właśnie 450 tysięcy złotych.

SPRAWDŹ TAKŻE: Popek sprawdza wiedzę Polaków. Bitwa pod Grunwaldem? „Pomyliłaś się o jakieś 500 lat”

Z materiału „Ile zarabiają zawodnicy Fame MMA” wynika, że organizatorzy, na jednej gali są s stanie zarobić od 2 do 3 milionów złotych.

Polecane

Share This