Imagine Dragons wystąpią w Polsce


2015.05.01

opublikował:

Imagine Dragons wystąpią w Polsce

Utworzony w 2009 roku zespół Imagine Dragons w składzie Dan Reynolds, gitarzysta Wayne Sermon, basista Ben McKee oraz perkusista Daniel Platzman zagra swój pierwszy, oczekiwany koncert w Polsce.

Debiutancki album „Night Visions” (wydany w 2012 roku) był mocnym krokiem na drodze do gwiazd – zadebiutował na 2 miejscu listy Billboardu, sprzedał się w blisko 4 milionach kopii na całym świecie.

Singiel „Radioactive” pochodzący z tego krążka pokrył się 9-krotnie platyną, podbił 1 miejsce listy Billboard Rock i w 2014 roku otrzymał nagrodę Grammy w kategorii Best Rock Performance.

W lutym 2015 roku wydany został drugi album „Smoke Mirrors”. Niezwykle widoczne jest na nim, jak Imagine Dragons wykorzystuje szaloną energię z życia na trasie, aby tchnąć w muzykę zarówno surowe napięcie, jak i niezwykłą wrażliwość. Wartym podkreślenia jest, że silna chęć tworzenia ryzykownej w brzmieniu, ale bezwstydnie szczerej muzyki pozostaje dla Imagine Dragons niezmienna od początku istnienia zespołu.

Imagine Dragons wystąpią 2 lutego 2016 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Bilety w cenach od 179 do 299 pln trafią do sprzedaży w najbliższy poniedziałek o 10.00.

Polecane

Share This