Imponujący zestaw gości na nowej płycie Toma Morello


2018.07.27

opublikował:

Imponujący zestaw gości na nowej płycie Toma Morello

foto: P. Tarasewicz

Tom Morello nie narzeka na brak zajęć. Gitarzysta pracuje obecnie nad nową płytą swojego zespołu Prophets Of Rage, w składzie którego znajdują się członkowie Rage Against The Machine, Cypress Hill i Public Enemy. Mało tego – muzyk poinformował, że 12. października ukaże się jego nowy solowy materiał „Atlas Underground”.

W sieci pojawiły się dwa utwory zapowiadające wydawnictwo – „Battle Sirens” z udziałem grupy Knife Party oraz „We Don’t Need You”, do którego dograł się Vic Mensa. Oprócz nich na płycie pojawią się m.in. Killer Mike, Big Boi, RZA, GZA, Gary Clark Jr., Steve Aoki, Portugal. the Man, Marcus Mumford, Bassnectar i wielu innych.

Tracklista „Atlas Underground”:

1. Battle Sirens ft. Knife Party
2. Rabbit’s Revenge ft. Bassnectar, Big Boi, Killer Mike
3. Every Step That I Take ft. Portugal. The Man, Whethan
4. We Don’t Need You ft. Vic Mensa
5. Find Another Way ft. Marcus Mumford
6. How Long ft. Steve Aoki, Tim McIlrath (Rise Against)
7. Lucky One ft. K.Flay
8. One Nation ft. Pretty Lights
9. Vigilante Nocturno ft. Carl Restivo
10. Where It’s At Ain’t What It Is ft. Gary Clark Jr., Nico Stadi
11. Roadrunner ft. Leikeli47
12. Lead Poisoning ft. GZA, RZA, Herobust

Nie znamy jeszcze daty premiery kolejnego albumu Prophets Of Rage, ale biorąc pod uwagę fakt, iż na początku lipca w sieci pojawił się singiel „Heart Afire”, możemy sądzić, że zespół wyrobi się z premierą na jesień.

Prophets Of Rage mieli towarzyszyć Avenged Sevenfold w amerykańskiej trasie koncertowej. Tournee zostało w ostatniej chwili odwołane ze względu na problemy z głosem wokalisty A7X M. Shadowsa.

Spuścizna Rage Against The Machine

Kilka tygodni temu Rage Against the Machine wysłało list do Nigela Farage’a, domagając się w nim, by brytyjski polityk zmienił nazwę swojego podcastu. Program nazywa się obecnie “Farage Agains The Machine” (“Farage przeciwko systemowi”). Według prawników zespołu Farage bezprawnie żeruje na ich nazwie, w dodatku prezentowane przez niego poglądy polityczne mijają się z przekonaniami grupy, więc RATM nie chce w jakikolwiek sposób kojarzyć się z jednym z ojców Brexitu.

Jak zapewne wiesz, RATM publicznie potępiło ten typ prawicowej ideologii, który popierasz od dziesięcioleci. Twoja antyimigracyjna retoryka, brak współczucia społecznego i z trudem skrywany rasizm oraz ksenofobia stanowią antytezę tego, za czym stoi RATM – pisali muzycy, sugerując Farage’owi, że zamiast trollować ich, powinien przerzucić się na Donalda Trumpa.

 

 

Polecane

Share This