IMPREZA TYGODNIA: Jain w Fabryce Trzciny


2016.02.03

opublikował:

IMPREZA TYGODNIA: Jain w Fabryce Trzciny

Jej największy hit „Come”, słyszał w Polsce niemal każdy. Artystka od najmłodszych lat jeździ po świecie, a zebrane doświadczenia wykorzystuje w swojej muzyce, nasycając ją plemiennymi rytmami.

Artysta z zespołem zagra 5 lutego w warszawskiej Fabryce Trzciny.

Jain to młoda francuska wokalistka, tworząca intrygujące, wpadające w ucho kompozycje. Artystka zafascynowana jest afrykańskimi wpływami w muzyce i słychać to w jej piosenkach – tworzy pop, ale z domieszką world music, bluesa a nawet muzyki rockowej. Kiedy miała zaledwie 16 lat, poznała Yodelice, francuskiego piosenkarza i tekściarza, który zakochał się w jej unikalnym podejściu do tworzenia muzyki. Trudno mu się dziwić, 23-letnia obecnie Jain ma niebywałą łatwość pisania piosenek popowych, które wzmacnia subtelnym, elektronicznym brzmieniem.

Jej wielki hit „Come” najpierw można było usłyszeć w reklamie ramówki Polsatu, a od kilku tygodni „Come, come my baby come…” rozbrzmiewa z anteny największych stacji radiowych w Polsce. Utwór dotarł także na szczyt polskiej listy iTunes Singles Chart i wygląda na to, że długo jeszcze się od niego nie uwolnimy.

Pod koniec listopada ukaże się jej debiutancki album „Zanaka” z nietypowymi, ale wpadającymi w ucho kompozycjami. Ten właśnie krążek artystka będzie promować podczas pierwszego występu w Polsce, 5 lutego w warszawskiej Fabryce Trzciny.

Polecane

Share This