Ina West wydaje album… z czekolady


2018.12.27

opublikował:

Ina West wydaje album… z czekolady

fot. kadr z wideo

W serwisie crowdfundingowym odpalprojekt.pl ruszyła zbiórka pieniędzy na… czekoladową płytą. Autorką niekonwencjonalnego pomysłu jest producentka Ina West, która chce w ten nietypowy sposób wydać swój album „Girls”.

Zamiast wytłoczonej płyty kompaktowej CD wytopiłam czekoladową płytę. Z dwóch powodów. Nasza planeta potrzebuje wsparcia, a krążki zalegające na półkach jej tego nie ułatwiają. Poliwęglan i aluminium zastąpiłam mieszanką białej czekolady, płatków migdałów i płatków róży z rozkruszoną laską wanilii – tłumaczy artystka, dodając: – Chciałabym również, żeby ten album był okazją do oddechu, zatrzymania się w naszych codziennych pogoniach – połączeniem smaku i dźwięku i refleksyjną podróżą wgłąb.

Zbiórka potrwa do 20 stycznia. Jeśli zakończy się sukcesem, Ina będzie w stanie wyprodukować 350 egzemplarzy albumy wydanych w formie krążka z białej czekolady, wanilią, różą i migdałami. Na stronie projektu możecie zobaczyć, jak będzie się prezentować finalna wersja wydawnictwa oraz oczywiście dofinansować pomysł artystki.

 

Polecane

Share This