Albo Inaczej na żywo w Teatrze Roma


2018.10.04

opublikował:

Albo Inaczej na żywo w Teatrze Roma

foto: P. Zanio

Justyna Święs, Piotr Zioła i Fismoll to kolejni artyści, którzy dołączają do grona występujących podczas koncertu Albo Inaczej w Teatrze muzycznym Roma. Specjalne wydarzenie z udziałem aż 16 występujących promujące projekt wydawnictwa Alkopoligamia odbędzie się w Warszawie już 2 listopada.

Trójka młodych wokalistów pojawi się w Romie obok m.in. Krystyny Prońko, Tego Typa Mesa, Krzysztofa Zalewskiego, Ralpha Kamińskiego czy zespołu Grammatik. Podobnie jak przy okazji obu płytowych edycji projektu Albo Inaczej, kierownikiem zespołu muzycznego będzie Mariusz Obijalski. Mimo że oficjalnie line-up wydarzenia jest już zamknięty, Alkopoligamia nie wyklucza dodatkowych niespodzianek.

Pełny skład wokalistów Albo Inaczej, występujących 2 listopada:

Krystyna Prońko, Andrzej Dąbrowski, Justyna Święs, Rosalie., Ten Typ Mes (razem z Emilem Blefem i Stasiakiem), Krzysztof Zalewski, Piotr Zioła, Ralph Kaminski, Igo (z zespołu Bass Astral x Igo), Fismoll, Te-Tris, Numer Raz i Grammatik

W ostatnich dniach w podobnym składzie zespół Albo Inaczej zaprezentował się na deskach studia im. Agnieszki Osieckiej w Trzecim Programie Polskiego Radia. Zapis tego koncertu wyemitowany zostanie już w najbliższą niedzielę (tj. 7.10) o 19:00 na antenie Trójki.

Ponadto ruszył właśnie preorder winylowego wydania Albo Inaczej 2, który dostępny jest na stronie: sklep.alkopoligamia.com.

Polecane


Share This