Inna zagraniczną gwiazdą Viva Comet 2011


2011.02.17

opublikował:

Inna zagraniczną gwiazdą Viva Comet 2011

Gwiazda muzyki dance INNA dołączyła do listy artystów, którzy 24 lutego wystąpią w Warszawskim Centrum Expo XXI podczas rozdania nagród Viva Comet 2011.

Będzie to pierwszy występ artystki na Viva Comet. Znana z takich hitów, jak „Hot”, „Amazing” czy „Sun Is Up”, INNA jest również jedną z ulubionych wokalistek widzów Viva Polska. Jej piosenki królowały na parkietach klubów w całej Europie a krążek wspiął się na czołowe miejsca list przebojów. Singiel „Hot” zadebiutował na pierwszym miejscu Hot Dance Airplay prestiżowego magazynu Billboard.

Komentuje INNA: „Nie mogę się doczekać występu na Viva Comet 2011! Bardzo się cieszę, że mogę zaśpiewać dla moich fanów. Wasz kraj i polska publiczność darzę szczególnym sentymentem, gdyż to tutaj odbył się mój pierwszy zagraniczny koncert! Z przyjemnością do Was wrócę„.

Obok artystki znanej jako Inna, na Viva Comet 2011 wystąpią takie gwiazdy, jak Doda, Monopol, Afromental, Mrozu, Prosto Mixtape, Pewex, Volver, Robert M, Stachursky, Ewa Farna i inni.

Z kolei gwiazdami specjalnego pre-show, czyli występu poprzedzającego Viva Comet 2011, który rozgrzeje zgromadzoną w Warszawskobert M, DJ Remo oraz Dirty Rush) oraz Stachursky.

Podczas gali poznamy zwycięzców w dziesięciu kategoriach, których wytypują widzowie w internetowym głosowaniu na www.comet.viva-tv.pl. Termin oddawania głosów upływa 23 lutego.

Relacja z VIVA COMET 2011 w Viva Polska już 24 lutego o g. 20:00. Galę poprowadzą Kasia Kępka oraz Tede.

Polecane

Share This