Instagram usuwa półnagie zdjęcia Madonny, a 50 Cent z niej szydzi


2021.11.28

opublikował:

Instagram usuwa półnagie zdjęcia Madonny, a 50 Cent z niej szydzi

fot. Steven Klein

Kilka dni temu Madonna opublikowała serię półnagich zdjęć, które niedługo później zniknęły z serwisu. Powodem usunięcia fotografii było uwidocznienie fragmentu sutka wokalistki. Madonna postanowiła opublikować fotografie ponownie, tym razem cenzurując kontrowersyjny fragment. Wokalistka dostosowała się do reguł serwisu, ale nie omieszkała skrytykować jego polityki.

Publikuję raz jeszcze zdjęcia, które Instagram usunął bez ostrzeżenia i powiadomienia. Powodem, który podali mojemu managementowi, który nie obsługuje mojego konta, było to, że na zdjęciu była widoczna mała część sutka. To dla mnie nadal zdumiewające, że żyjemy w kulturze, w której można pokazać każdy centymetr kobiecego ciała z wyjątkiem sutka. Jakby to była jedyna część kobiecej anatomii, która może być seksualizowana. Sutek, którym karmi się dziecko!

Czy męski sutek nie może mieć erotycznego kontekstu? A co z kobiecym tyłkiem, którego nikt nigdzie nie cenzuruje? – pytała Madonna.

Na jednym ze zdjęć widzimy Madonnę częściowo schowaną pod łóżkiem. Artystka pokazała fanom nogi i pupę, resztę ukryła pod łóżkiem. Zdjęcie szalenie ubawiło 50 Centa, który postanowił zadrwić z wokalistki, publikując dwie przeróbki – na jednej znalazła się kobieta w podobnej pozie ukryta pod biurkiem, co Fifty opatrzył komentarzem, nawiązującym do jednego z największych hitów Madonny. – Oto „Like A Virgin” 63 challenge – napisał Curtis.

Z drugiej przeróbki dowiadujemy się, że raperowi i producentowi filmowemu zaproponowano zrealizowanie remake’u „Czarnoksiężnika z Oz”. – Odpowiedziałem, że tylko jeśli Madonna zagra główną rolę, ponieważ potrzebuję jej gwiazdorskiej mocy i seksapilu – szydził raper.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 50 Cent (@50cent)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez 50 Cent (@50cent)

Polecane

Share This