Intensywny sezon koncertowy grupy Feel


2013.06.14

opublikował:

Intensywny sezon koncertowy grupy Feel

Sezon koncertowy właśnie się rozpoczął. Feel już od maja jest w trasie i gra w każdy weekend. Występy grupy na żywo bezustannie cieszą się dużym zainteresowaniem i jedyne na co zespół może ponarzekać, to brak wolnego czasu. W czerwcu będzie grał nawet po dwa koncerty jednego dnia. Warszawa, Kraków, Katowice, Bytom, Suwałki, Leszno, Drawsko Pomorskie – to tylko niektóre z miast, jakie odwiedzi w te wakacje.

Już w najbliższy weekend Feel wystąpi na Festiwalu w Opolu. W niedzielnej Gali Jubileuszowej chłopaki zagrają swój wielki hit „Pokaż na co cię stać” oraz przebój Budki Suflera „Jolka Jolka”. W jakiej odsłonie zaprezentują się na tym wielkim wydarzeniu? Nowe aranżacje utworów, wykonanie wspólne z Wielką Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia oraz zaskakujący sceniczny image grupy Feel, już 16 czerwca na opolskiej scenie.

Po festiwalu zespół będzie miał chwilę oddechu i kilka dni później ruszy na kolejne koncerty. Eksperymentalny numer „Poczuj to”, który wzbudził nie tylko ciekawość, ale i kontrowersje, również pojawi się także podczas letniej trasy. Jednak na żywo będzie można go posłuchać w zupełnie innej odsłonie. Mocne gitarowe brzmienie, dzięki dodatkowemu wsparciu dwóch gitarzystów, którzy towarzyszą zespołowi podczas wszystkich koncertów, sprawia, że numer nabiera zupełnie innego wydźwięku. „Nasze występy na żywo mają bardzo specyficzny klimat. Jest ostrzej, z dodatkowym kopem gitarowym. Podczas koncertów mamy pełną swobodę wykonania i aranżacje są energetyczne i rockowe. Prezentujemy w stu procentach to, co nam w duszy gra. Te wersje numerów naprawdę pozytywnie zaskakują widownię” – podsumowuje Piotr Kupicha, lider zespołu. Muzycy lubią eksperymentować. Każdy ich koncert to nowa porcja doznań. Po pracowitym czerwcu, czeka ich równie intensywny lipiec i sierpień.

Informacji o wakacyjnej trasie można szukać na stronie www.feel.net.pl.

Tagi


Polecane

Share This