Internauci wyśmiewają „umiejętności” A$AP Rocky’ego po publikacji sekstaśmy


2019.12.21

opublikował:

Internauci wyśmiewają „umiejętności” A$AP Rocky’ego po publikacji sekstaśmy

fot. mat. pras.

W środę w sieci pojawiło się nowe wideo z udziałem A$AP Rocky’ego. Sęk w tym, że nie jest to teledysk do żadnej z piosenek rapera, ale jego sekstaśma, która znalazła się w serwisie Pornhub. Raper nie ma powodów do zadowolenia nie tyle z powodu publikacji nagrania, co… w związku tym, że umiejętności rapera rozczarowały fanów.

Sekstaśma Rocky’ego jest bardziej rozczarowująca niż moje stopnie w tym semestrze – skarży się jeden z użytkowników Pornhuba. – A$AP Rocky i ta jego słaba sekstaśma sprawiły, że jestem smutny – przyznaje inny. Podobnych komentarzy pojawiło się mnóstwo, część z nich jeszcze przed tym jak Rocky oficjalnie potwierdził, że to faktycznie on występuje w nagraniu.

Raper odpiera krytykę, zapewniając, że jego partnerki nigdy nie narzekały. – Ja i mój penis obudziliśmy się dziś przez niepokojące nagranie. Jako jego obrońca jestem gotów zaprzeczyć jakimkolwiek powolnym ruchom czy brakowi satysfakcji. Długa lista zadowolonych kobiet również może to potwierdzić – skomentował raper.

Polecane


Share This