Internetowy Pol’and’Rock Festival 2020 z kolejnymi wykonawcami w line-upie


2020.06.30

opublikował:

Internetowy Pol’and’Rock Festival 2020 z kolejnymi wykonawcami w line-upie

foto: Arek Drygas / WOŚP

WOŚP nie może zaprosić w tym roku festiwalowiczów do Kostrzyna, ale nie rezygnuje ze swojej imprezy i przenosi ją do sieci. Zamiast Najpiękniejszego Festiwalu Świata fundacja organizuje Najpiękniejszą Domówkę Świata, która startuje dokładnie za miesiąc.

Do line-upu festiwalu online właśnie dołączyła trójka kolejnych wykonawców. Widzowie będą mogli obejrzeć w tym roku koncerty Urszuli, Acid Drinkers oraz Farben Lehre. Festiwalowe koncerty i spotkania transmitowane będą, między innymi, na profilu Pol’and’Rock Festivalu na Facebooku i na kanale Kręcioła.TV na YouTube.

26. edycja wydarzenia, która odbędzie się w terminie 30 lipca – 1 sierpnia 2020 roku, przybierze formę Najpiękniejszej Domówki Świata – festiwalu online, w czasie którego publiczności zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców, a w ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się spotkania z wybitnymi osobistościami świata kultury, polityki i sportu. Wśród ogłoszonych wcześniej artystów znaleźli się happysad, Romantycy Lekkich Obyczajów, Majka Jeżowska, Kwiat Jabłoni, Raz Dwa Trzy, Pull the Wire, Łydka Grubasa, Nocny Kochanek, Renata Przemyk, Jelonek oraz Piotr Bukartyk. Gośćmi ASP będą bracia Sekielscy, Ewa Ewart, Janusz Gajos i Andrzej Mleczko.

Polecane

Share This