Intro drugim singlem promującym nowy album PRO8L3M


2020.02.18

opublikował:

Intro drugim singlem promującym nowy album PRO8L3M

Na kilka dni przed TEST DRIV3 – przedpremierowym odsłuchem “Art Brut 2”, PRO8L3M wypuszcza kolejny singiel z nadchodzącego wydawnictwa. “Koło fortuny” to intro budujące kontekst dla narracji, którą usłyszymy na albumie

Premierowy utwór “Koło fortuny” to wprowadzenie do świata, o którym usłyszymy na płycie. Kawałek pozbawiony klasycznej struktury, za to z wymownym skitem dosyć jasno mówi o społecznych nastrojach, które panowały w szalonym okresie transformacji. Na “Art Brut 2” współczesne obrazy będą mieszać się  z przełomem lat 90. i 00.. Usłyszymy, jak wyglądało dorastanie w czasach dzikiego kapitalizmu oraz życie w totalnym oderwaniu od współczesnej technologii. Na albumie znajdzie się kilkanaście utworów bazujących na polskich samplach.

Premiera albumu została zapowiedziana na 6 marca, jednak blisko trzy tysiące słuchaczy sprawdzi materiał już w tym tygodniu na TEST DRIV3. Podczas tego immersyjnego doświadczenia uczestnicy będą mieć okazję do przedpremierowego wysłuchania całego albumu, w wyjątkowych warunkach.

Wejściówki na wydarzenie zostały wyprzedane. Podobnie jak uruchomiony niedawno preorder, który w jeden dzień spowodował, że “Art Brut 2” pokryło się złotem. Wersje limitowane z kolekcjonerskimi dodatkami wyprzedały się z miejsca, obecnie dostępna jest już jedynie standardowa wersja płyty.

Polecane

Share This