Iron Maiden na stadionowym koncercie w Polsce


2019.11.07

opublikował:

Iron Maiden na stadionowym koncercie w Polsce

fot. mat. pras.

Po dwóch fantastycznych koncertach w Tauron Arenie Kraków w 2018 Iron Maiden wracają do Polski, tym razem szykując się na znacznie większy obiekt. 5 lipca 2020 brytyjska ikona heavy metalu wystąpi na PGE Narodowym w Warszawie w ramach trasy The Legacy Of The Beast Tour.

Bilety trafią do ogólnej sprzedaży w piątek, 15 listopada o 10.00 na LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Jak zawsze odbędzie się ekskluzywna przedsprzedaż dla członków fanklubu Iron Maiden, ponadto wejściówki wcześniej będą mogli nabyć klienci banku Citi Handlowy i zarejestrowani użytkownicy Ticketmaster.

Od czasu rozpoczęcia trasy w zeszłym roku zespół odwiedził 39 krajów na całym świecie, grając dla prawie dwóch milionów fanów, w tym występując dla 100 000 osób na legendarnym festiwalu Rock In Rio w Brazylii.

Spędziliśmy jak dotąd fantastyczny czas na trasie Legacy, a reakcja na występy sceniczne i wszystkie szalone rekwizyty (i Eddiego!), z którymi występuję, była fenomenalna. Cały zespół świetnie się bawi, dlatego naprawdę cieszymy się, że możemy wrócić do Polski i dotrzeć do jeszcze większej liczby fanów – komentuje Bruce Dickinson.

Podczas koncertu na PGE Narodowym Ironom towarzyszyć będą Within Temptation oraz Lord Of The Lost.

Polecane

Share This