Iza Iprzeciw x Fracta – nowy duet raperka i producent na scenie


2019.05.21

opublikował:

Iza Iprzeciw x Fracta – nowy duet raperka i producent na scenie

fot. kadr z wideo

„Fragmenty” to pierwszy klip promujący epkę nowo powstałego duetu MC/producent. Raperka Iza Iprzeciw i producent Fracta to hip-hopowo elektroniczny mix, który stawia na mocne, nowoczesne brzmienia, eksperymentalne podejście do muzyki i głębokie teksty.

Kim oni są?

Iza Iprzeciw swoją przygodę z rapem zaczęła już kilka lat temu. Większość projektów nigdy nie została jednak opublikowana.

Dotychczasowe nagrania traktuję raczej jako rozgrzewkę. Cały czas rozwijam się muzycznie i lirycznie, co na pewno będzie słychać w kolejnych nagraniach. Inspirują mnie skrajnie różne klimaty – na równi stawiam polski oldschool z ciężką, elektroniczną muzyką i etnicznymi, akustycznymi, transowymi brzmieniami – komentuje raperka.

Fractę od dzieciaka ciągnęło do muzyki. Dotychczas eksperymentował z różnymi gatunkami. Obecnie tworzy głównie muzykę elektroniczną, będącą wypadkową trapu, big room house, electro i trance. Nakarmi was smakowitym, soczystym bassem z posypką z żyletek.

Teledysk do utworu Fragmenty zapowiada pierwszy wspólny projekt artystów. Epka „Fragmenty” będzie zawierała sześć utworów i ukaże się pod koniec tego roku. W trackliście znajdą się nasączone basem bity i mocne teksty.

Polecane

Share This