J Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny i Tainy we wspólnym utworze


2020.07.25

opublikował:

J Balvin, Dua Lipa, Bad Bunny i Tainy we wspólnym utworze

„Un Dia (One Day)” to najnowszy singiel J Balvina, w którym usłyszymy światowe supergwiazdy – Dua Lipę oraz znanych z wcześniejszych kolaboracji – Bad Bunny i Tainy. Piosenka jest dwujęzycznym hymnem nadziei, kwintesencją samego J Balvina, łączącego Kolumbię, Portoryko i Wielką Brytanię, łączy ze sobą house z najlepszymi rytmami latynoskimi, i mówi o tęsknocie i nostalgii. Pomimo, że to piosenka o złamanym sercu sprawi, że zaczniesz tańczyć i śpiewać.

Do utworu powstał wyjątkowy klip w reżyserii Stillz a w główną rolę wcieliła się sama Úrsula Corberó – hiszpańska aktorka doskonale znana polskim fanom jako Tokyo z „Domu z Papieru”.

SPRAWDŹ TAKŻE: „My Future” – Billie Eilish powraca z nowym singlem

J Balvin to jedna z największych gwiazd współczesnej muzyki. W 2019 wystąpił w segmencie otwierającym ceremonię Grammy, został nazwany Artystą roku przez „Premio Lo Nuestro” czwarty raz z rzędu, zdobył Latin Grammy, nagrodę Ulubiony Artysta Latino podczas American Music Award, jak również został pierwszym artystą reggaeton, który wystąpił w „Saturday Night Live” oraz na głównej scenie Coachelli i Lollapaloozy. Na początku 2020. artysta pojawił się także jako gość specjalny podczas Super Bowl LIV Halftime Show u boku Jennifer Lopez, gdzie zaśpiewał „Mi Gente”. Trafił też na okładkę „Billboard”. W 2019 J Balvin wystąpił na Open’er Festivalu.

Jego najnowszy album „Colores” (pokryty dwukrotną Platyną) pojawił się w sprzedaży zaledwie kilka dni po tym, gdy J Balvin został najpopularniejszym artystą latin urban z największą liczbą #1 singli na Latin airplay chart.

Polecane

Share This